چاپ تقويم با نام و اطلاعات شركت شما

چاپ تقويم با نام و اطلاعات شركت شما

   به دنبال يك هديه تبليغاتي منحصر به فرد اما مفيد هستيد؟ ارائه ي يك تقويم سفارشي، يك راه فوق العاده براي قرار گرفتن كسب و كار شما در معرض ديد مخاطبانتان است. تقويم و سررسيد يك ابزار بازاريابي مقرون به صرفه است كه مي تواند به طور كامل سفارشي باشد و تمامي اطلاعات كسب و كار و لوگوي شما در آن چاپ شود و شما در آن مي توانيد تم خود را انتخاب كنيد (اعم از رنگ خاص خودتان يا جزييات خاص كسب و كارتان). در آن مي توانيد محصولات خود را به نمايش بگذاريد و از فضاي تبليغاتي آن استفاده كنيد. اين يك روش عالي براي ايجاد آگاهي از نام تجاري شماست!

تقويم ها در معرض نمايش ساليانه قرار دارند. در واقع 365 روز فرصت براي قرار دادن نام تجاري شما در اذهان. هنگامي كه تقويم چاپ شده شما روزانه استفاده مي شود، نام تجاري شما هر روز از سال به مشتري هايتان يادآوري مي شود.

تقويم و سررسيدها بسيار كاربردي هستند. آنها براي برنامه ريزي و نگه داشتن قرار ملاقات ها و وقايع مهم استفاده مي شوند. هر اتفاقي از جلسات تجاري گرفته تا روزهاي تولد، سالگردها، تعطيلات و ... در تقويم ثبت مي شود. آنها ابزار بسيار مفيدي هستند.

تقويم يك ابزار برندسازي شگفت انگيز براي كسب و كار شما است. نمايش دستاوردها، محصولات، سوابق كاري شما و مشتريان شما را در خود مي تواند داشته باشد. اگر تقويم يا سررسيد تبليغاتي شما به خوبي طراحي شده باشد و كيفيت چاپ آن مطلوب باشد، مي تواند بسيار تاثيرگذار باشد. از فضاي سررسيد يا تقويم مي توانيد براي تشويق مشتريان براي خريد محصولاتتان يا استفاده از خدمات شركتتان استفاده كتيد. شما مي توانيد به راحتي در مورد مزاياي كسب و كارتان در صفحات تقويم چاپ شده  ي خود استفاده كنيد.   در واقع از فضاي آن براي فروش خود استفاده كنيد.

تقويم ها در همه جا استفاده مي شوند. دفاتر، مدارس، خانه ها، جلسات .... هر كجا كه مردم در حال صحبت و مكالمه باشند، در حال ارتقاي كسب و كار شما خواهند بود.

تعداد زيادي از گزينه هاي تبليغاتي در اينجا براي شما مهيا خواهد بود. از جمله تقويم هاي ديواري و روميزي، سررسيدها با اندازه هاي مختلف، سالنامه هاي دكمه اي و آهنربايي، كاتالوگ ها و مجموعه ي متنوعي از هداياي تبليغاتي ديگر...

اطمينان حاصل كنيد كه در ماه ها و روزهاي پاياني آخر سال، به موقع جهت چاپ تقويم يا سالنامه و سررسيد خود اقدام كنيد تا زمان كافي براي تحويل به موقع آن به مشتريال خود، قبل از پايان سال را داشته باشيد.


چاپ   ایمیل